Norbekov

Przed rozpoczęciem ćwiczeń proszę zwrócić szczególną uwagę na wewnętrzne samopoczucie. Zdaniem ludzi Wschodu Europejczycy maja właściwość zauważania tylko zewnętrznych części rzeczy – mechaniczne odtwarzanie sekwencji ćwiczeń, ich zewnętrzny wygląd. I myślą, że w prawidłowym zewnętrznie wykonaniu jest zawarty sekret. Jednak nie papierek na cukierku jest ważny. Sens kryje się w zawartości, w wewnętrznym stanie ducha i myśli.
Sekretem i Istotą podczas wykonywania ćwiczeń jest szczególne zwracanie swojej uwagi na stan myślenia. Proszę na początku na kartce papieru napisać spis – jakie cechy charakteru są przez Was pożądane, co będziecie trenować i każdego dnia uzupełniajcie tern spis. Do każdego z poniższych ćwiczeń dołączcie jedną cechę, jedną pozytywną część charakteru, coś, co trenujecie lub chcecie, żeby było w Was: siła, pewność siebie, moc, zakochanie, poczucie młodości, zdrowie, piękno własnego ciała, charyzmatyczność oraz inne cechy, jakie chcecie posiadać. Siłą woli, na początku sztucznie nawet proszę wywoływać poczucie, że jesteście posiadaczem danej cechy i wykonujcie ćwiczenia. Zauważycie, jak z czasem, bardzo szybko, zaczynacie się zmieniać każdego dnia.
Z pozdrowieniami Mirzakarim NORBEKOV
Więcej informacji znajdziecie Państwo w książce Autora „Osioł w okularach czyli jak przejrzeć na oczy” (kliknij tu i tu)